Autoservis

Pravidelná servisní prohlídka

Porucha na vozidle patří vždy mezi nepříjemné události, zvláště pokud naruší důležité plány.

Abyste se těmto nepříjemnostem vyhnuli a vždy bez potíží dojeli k cíli Vaší cesty, navštivte náš autoservis během pravidelné servisní kontroly. Svěřte prohlídku Vašeho vozu do rukou zkušených a zručných mechaniků.

Díky skutečnosti, že naprostá většina náhradních dílů se v našem autoservisu nachází skladem, nebudete muset na opravu vozu čekat dlouho. Pokud by přeci jen nějaká součástka nebyla po ruce, objednání a následné dodání nezabere více než 24 hodin.

Příprava a provedení STK

Kromě servisních kontrol provádíme také přípravy automobilů na STK. Pokud se termín Vaší návštěvy STK blíží, pomůžeme s přípravou vozu, aby vše proběhlo v pořádku a nenastaly žádné komplikace. Provádíme jak přípravu na STK, tak i samotné provedení STK a měření emisí.

Diagnostika vozidla

Důležitá je také diagnostika vozidla, všech jeho funkcí a částí. Jen tak lze zjistit přesný stav Vašeho automobilu. Díky diagnostice lze odhalit skryté vady, zlepšit provoz vozu a v neposlední řadě zvýšit bezpečnost.

Plnění klimatizace

Klimatizace patří v dnešní době k běžným součástem vozidel. Stejně jako celý vůz i klimatizace musí na pravidelné kontroly, jinak Vám v letních kolonách nemusí poskytnout chladné útočiště. Navštivte náš autoservis. Kromě plnění klimatizací provádíme také dezinfekci nebo případně výměnu poškozených částí klimatizace.

Zapůjčení náhradního vozidla

V případě, že svěříte Váš automobil do naší péče, můžete si od nás výhodně zapůjčit náhradní vozidlo po dobu opravy či kontroly. Nebudete tak nijak omezeni v mobilitě a svých plánech.

Ostatní servisní služby

Mezi další servisní služby našeho autoservisu patří seřízení geometrie vozidla, výměna a tónování autoskel, nebo výměna oleje.

© 2022 vytvořil ADCode pro Renoauto s.r.o.